YEŞİLYURT SONDAJ

Firmamız 1985 yılında kurulmuştur. İstanbul genelinde sondaj, sondaj etüdü, dalgıç pompa satış ve servis hizmetleri vermekteyiz. Firmamız gelişen teknolojiyi yakından takip ederek yeni model makine ve ekipmanlar ile su sondaj hizmetini sürdürmektedir.

SONDAJ HİZMETİNDE YÜKSEK TECRÜBE

Yeraltı kaynak sularını doğal dengeyi bozmadan kullanıma hazır hale getiriyoruz. Sondaj alanında uzman personellerimiz ile zemin etüdü yapılmış sondaj çalışmaları yürütüyoruz. Sondaj, zemin etüdü, enjeksiyon, ankraj gibi hizmetlerimiz ile İstanbulluların hizmetindeyiz.

Sondaj öncesi gerekli izinlerin takibi, sondaj sonrası kullanıma hazır hale getirilmesi ve suyun maksimum verimlilikte kullanılması gibi detayları üstelenerek sizi gereksiz zaman kaybından koruyoruz.

Yeşilyurt Sondaj firması, özellikle jeolojik ve jeofizik etüt çalışmaları, yeraltı hidrolik yapıları, yeraltı suyu aramaları, temel ve zemin etüd araştırmaları gibi konulara ilişkin mühendislik projelerinde ve bu alanlarda karşılaşılan problemlerin çözümünde de faaliyet göstermektedir.

Yeşilyurt Sondaj Firmamızın hizmetleri arasında dalgıç pompa, hidrofor, sirkülasyon pompası, drenaj pompaları satış ve sonrası servis hizmetleri de vermektedir.

Firma Sahibi Özkan YEŞİLYURT sondaj alanında yılların tecrübesi ile Portföyüne bir çok müşteri eklemiştir. Referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Yer altında bulunan su ve diğer akaryakıtların güvenle yüzeye çıkarma işine sondaj denilir. Sondaj petrol, doğal gaz gibi diğer alanlarda da kullanılmaktadır. Firmamız Su Sondajcılık alanında İstanbul ve çevre illerde hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

YEŞİLYURT SONDAJ olarak; iş ve işçi güvenliği, yeraltı kaynaklarının bilinçli kullanılması ve müşteri memnuniyeti ön planda tutularak faaliyet gösterdiğimiz alanda taahhüt ettiğimiz işleri zamanında teslim etmektir.

VİZYONUMUZ

YEŞİLYURT SONDAJ, sondaj işine büyük bir ehemmiyet vererek, yeraltı kaynaklarını uygun şartlarda sorunsuz bir şekilde son kullanıcıya ulaştırmak. Bu çerçevede dürüst, saygılı bir hizmet vermek için kendini sürekli geliştirmek.